Jūsu ērtībai, Piederumi.lv preču izvēle ir sadalīta galvenājās mobilo telefonu un planšetdatoru ražotāju kategorijās: Apple, HTC, Huawei, LG, Nokia, Samsung un Sony. Minētas kategorijas ir sadalītas pēc mobilo telefonu un planšetdatoru aksesuāru tipiem (piem. aizsargplēves, maciņi utt.).

Preču nosaukumos ir noradīts ierīces modelis, kurai tas ir piemērots (piem.: (iPhone 5/5s)), ja ieraksta nav – tas nozīme, ka prece ir piemērota visām ierīcem vai daļai no tām. Plašāka informācija ir noradīta pie katras preces apraksta. Ja neesat pārliecināti vai prece Jums ir piemērota, sazinieties ar mājas lapā noradīto kontaktu starpniecību.

Apmaksu par pasūtītām precēm, no jau minētajām kategorijām, varēsiet veikt skaidrā naudā vai ar karti Maxima kasēs, bankās, kā arī caur internetbanku, un saņemšanās brīdī skaidrā naudā vai ar karti veikalā Viļņā, Antakalnio ielā 39 (vairāk pār preču piegādi skatieties šeit).

Mēs nodrošinam Jums preču pasūtīšanas iespēju, ja preces nav noliktavā vai veikalā uz vietas. Pār to, ka preces nav noliktavā , , liecina zīme esoša uz fotogrāfijas, kā arī pie preces apraksta tas ir atzīmēts ar zilās krāsās tekstu, ka preces piegāde varētu aizņemt ilgāku laiku. Kā arī, pasūtījuma noformēšanas laikā, sistēma Jūs brīdinās, ka preces piegāde varētu aizņemt ilgāku laiku.

Pasūtot preci, kuras nav noliktavā, un veicot pār to priekšapmaksu, Jūs būsiet pārliecināti, ka prece Jums bus izsūtīta tiklīdz tā ienāks mūsu noliktavā. Protams, iespējams pasūtīt neveicot priekšapmaksu (rezervēt) – tiklīdz Jūsu pasūtīta prece ienāks noliktavā, paziņosim Jums uz epastu.

Preces, kurās ir noliktavā, var iegādāties mūsu veikalā vai arī veicot pasūtījumu caur internetu – piegādes laiks ir 1- 3 darba dienas atkarīgi no izvēlēta piegādes veida. Plašāk pār piegādi un tās veidiem skatīties šeit.

Veidlapā ir piedāvāti trīs apmaksas veidi:

1. Internetbanka, bankas pārskaitījumi, Maxima kasēs un citi apmaksas veidi

Izvēloties šo apmaksas veidu, pār precēm iespējams veikt apmaksu uzreiz caur savu internetbanku („banklink“ pakalpojums, izvēloties banku paysera.lv no sistēmas Jūs uzreiz nokļūsiet tieši savājā internetbankā).

Tapāt ērtais apmaksas veids tiems, kuri vēlas apmaksāt Maxima kasēs.

Ja izvēlaties šo maksājuma veidu, jums būs iespēja maksāt par šo uzņēmumu

Piederumi.lv preču drošu apmaksas veidu Jums garantē maksājumu sistēma paysera.lv (Latvijas bankas licencēta), kura automatiski atvērsies pēc pasūtījuma veidlapas aizpildīšanas un pasūtījuma apstiprināšanas.

Pēc veiksmīgas pasūtījuma apmaksāšanas, savā epastā saņemsiet PVN rēķinu.

2. Veikalā Antakalnio ielā 39, Viļņā skaidrā naudā vai ar bankas karti

Jā vēlaties ierasties mūsu veikalā, Jums ir iespēja izvēleties šo apmaksas veidu - tas nozīme, ka Jūsu preces tiks rezervētas veikalā uz 24 stundām (darbā dienās, veicot pasūtījumu brīvdienās, preču rezervācija tiek pārlikta nākamājā darbā dienā), ieradušies veikalā varēsiet veikt apmaksu skaidrā naudā vai ar bankas karti.

3. Bankas pārskaitījums

Ieteicam klientiem, uzņēmumiem, kuri nevēlas izmantot internetbanku (1. apmaksas veids), taču vēlās apmaksāt pasūtījumu uz mūsu bankas kontu (LV58HABA0551039066111, Swedbank AS).

Maksājuma pildīšanas paraugs veicot apmaksu AS Swedbank internetbankā:

Paraugs, kā ir jāaizpilda pārskaitījumu veicot apmaksu AS Swedbank internetbankā

Kā iepirkties Piederumi.lv?

1. Izvēlieties preces, ielieciet iepirkumu grozā.

2. Pārbaudiet iepirkumu grozu vai neaizmirsāt pielikt klāt citas preces.

3. Aizpildiet pasūtījuma veidlapu un apmaksājiet.

Apsveicam! Pasūtījums ir noformēts!