Piederumi.lv - tas ir lielākais, populārākais telefonu, planšetdatoru aksesuāru un daļu internetveikals Latvijā un Baltijas valstīs. Piederumi.lv (UAB Priedai.lt) juridiskā forma - slēgta akciju sabiedrība. Piederumi.lv (UAB Priedai.lt) ir reģistrēta un dati tiek uzkrājami un glabājami Lietuvas Republikas juridisko personu reģistrā, reģistra vadītājs - SE Reģistru centrs.

2012 gadā mūsu dibinātais internetveikals pirmais Lietuvā ir sācis specializēties uz telefonu un planšetdatoru (HTC, Samsung un ct.) maciņiem, citiem aksesuāriem. Pašlaik galvenā internetveikala nodarbošanas un mērķis paliek tie paši - pilnvērtīgi nodrošināt Jūsu telefonus un planšetdatorus ar to derīgiem aksesuāriem, daļām, nodrošinot ilgāku to kalpošanu Jums!

Klienti vertē mus pār:
- pieejamo ceno,
- ātro piegādes termiņu,
- lielāko preču asortimentu,
- saprotamo preču izklāstu, to aprakstu un fotogrāfijām,
- laipnu komunicēšanu,
- ātro reaģējumu.

Mūsu klienti ir fiziskās personas, uzņēmumi, sabiedriskās institucijas, organizācijas, valsts institucijas un ct. Kā arī, lepojamies piegādājot Apple, Asus, HTC, Huawei, LG, Nokia, Samsung, Sony un citiem telefoniem un planšetdatoriem derīgos aksesuārus tirdzniecības tīkliem, lielākājiem Latvijas un Lietuvas internetveikaliem, uzņēmumiem.

Cerams, ka izvēlējāties sev patikamo un piemēroto aksesuāru! Jā neatrodāt to, laipni lūdzam nekautrēties un sazināties ar norādīto kontaktu starpniecību - palīdzēsim!

Veiksmīgo iepirkšanos!

Piederumi.lv

Veikals Viļņa

Vecā priedai.lt versija vietā